Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator Maszyn
Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.
Nowa Sól
pracownik fizyczny
umowa o pracę
73 dni temu

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn
Miejsce pracy: Nowa Sól
Osoba ta będzie odpowiedzialna za:
 • obsługę maszyn piekarniczych i pakujących na linii produkcyjnej pieczywa
 • monitorowanie prawidłowość przebiegu procesu produkcyjnego, dokonywanie niezbędnych zmian czy regulacji w trakcie jego trwania
 • dbałość i odpowiedzialność za jakość wyrobu gotowego
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
 • doświadczenia w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych, ich przezbrojenia oraz monitorowania ich pracy
 • gotowości do pracy w trybie zmianowym w tym 4-brygadowym
 • umiejętności współpracy w zespole
 • inicjatywy w działaniu i samodzielności
 • posiadania tzw. książeczki SANEPIDU
Oferujemy:
 • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
 • z tradycją na rynku polskim
 • system motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami
 • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie
 • możliwość szkoleń i rozwoju wg. indywidualnych potrzeb
 • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym, międzynarodowym otoczeniu
 • możliwość udziału w licznych akcjach sportowych, charytatywnych i integracyjnych
Jeżeli wyrażają państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy”.

Administratorem danych osobowych jest Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. z siedzibą pod adresami: ul. Strużańska 10, 05-126 Stanisławów Pierwszy, ul. Śląska 2, 67-100 Nowa Sól, w zależności od zakładu, do którego zostaną złożone dokumenty aplikacyjne („Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować listownie kierując korespondencję na wybrany adres siedziby lub drogą elektroniczną kierując wiadomość na adres e-mail:

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.

Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu, a także podmiotom, które są uprawnione do ich otrzymania przepisami prawa.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przechowywane przez 6 miesięcy.

Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Poznaj

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.

Schulstad to marka znana i ceniona od lat w wielu krajach - zwłaszcza w Danii, krajach skandynawskich, a także w Polsce. Korzenie marki sięgają 1880 roku, kiedy to w Danii Viggo Schulstad otworzył swoją pierwszą piekarnię. Przez te wszystkie lata zapracowaliśmy na miano jednej z wiodących i najbardziej znanych marek pieczywa. Od kwietnia 2003 roku Schulstad stał się częścią koncernu Cerealia Group, a następnie Svenska Lantmännen - wiodącego producenta żywności na bazie zbóż na rynku skandynawskim. W kwietniu 2006 roku koncern zmienił nazwę na Lantmännen, a od 9 czerwca 2006 r. Schulstad Sp. z o.o. działa pod firmą Lantmännen Axa Poland Sp. z o.o. Marka Schulstad jest obecna w Polsce od 1992 roku. Jesteśmy liderem w sprzedaży chleba. Posiadamy bogatą ofertę asortymentową obejmującą blisko 40 gatunków pieczywa, w tym m.in.: tosty, pieczywo mieszane, pieczywo żytnie, pumpernikiel, bułki do hamburgerów i hot-dogów. Posiadamy nowoczesną piekarnię usytuowaną w Poznaniu. Wszystkie gatunki chleba pieczemy w Polsce, z najlepszych, polskich składników.

 

Podobne oferty