Operator maszyny offsetowej

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.

Cieszyn

27 dni temu

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. powstała w 1922 roku jako firma RORI. Od 1992 roku rozwijamy się jako firma prywatna obsługując klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami. Wykonujemy przede wszystkim skomplikowane i mocno uszlachetnione, jednostkowe opakowania kartonowe dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W pracy największy nacisk kładziemy na obsługę klienta. Kolejnym krokiem w rozwoju jest powołanie oddziału druku cyfrowego.

 

Operator maszyny offsetowej
Miejsce pracy: Cieszyn
OPIS STANOWISKA:
  • drukowanie w technologii UV i konwencjonalnej,
  • bieżąca kontrola jakościowa wykonywanych druków.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na najbardziej zaawansowanym technicznie sprzęcie, w prężnie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Maszynista maszyn offsetowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest pracownikiem zakładu poligraficznego, zajmującym się obsługą tychże urządzeń. Specjalista w tym zakresie rozpoczyna wykonywanie swoich obowiązków od przygotowania specjalnej formy drukowej, a także wyboru odpowiedniego formatu papieru i założeniu formy na maszynę offsetową. Wybór odpowiednich farb, ustawianie maszyny pod kątem poszczególnych ...
Praca Maszynista Maszyn Offsetowych