Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator obrabiarek CNC
Trenkwalder
Skoczów
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
48 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skoczów
Nr ref.: CNC/SKO/0721
Obowiązki:
  • obsługa obrabiarki 3-osiowej (tokarka lub frezarka),
  • kontrola detali przy użyciu narzędzi pomiarowych.
Wymagania:
  • znajomość jednego ze sterowań: preferowane FANUC 31i-B, OKUMA OSP, MAZATROL 640M, HEIDENHAIN, CNC - C00 lub innego - do przyuczenia,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.
Oferujemy:
  • pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o prace,
  • dobrą stawkę godzinową,
  • premie kwartalną,
  • pełen pakiet socjalny między innymi ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, nagrody jubileuszowe, paczki świąteczne dla dzieci, kolonie dla dzieci, pożyczki bezprocentowe, dofinansowanie do okularów.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.