Operator obrabiarki CNC

Wentylatory Wentech Sp. z o.o.

Imielin

1 dzień temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o., poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator obrabiarki CNC
Miejsce pracy: Imielin
Zakres obowiązków:
 • Obsługa oprogramowania sterującego
 • Edycja projektów
 • Generowanie ścieżki narzędzia
 • Wczytywanie projektów zewnętrznych
 • Uruchamianie i sterowanie procesem obróbki
 • Obsługa i przeprowadzanie czynności serwisowych maszyny
Wymagania:
 • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
 • Doświadczenie w pracy z maszynami 2, 3 lub 5-osiowymi
 • Dobra znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
 • Szkolenie w zakresie obsługi obrabiarki CNC
 • Umowa o pracę na pełny etat
 • Praca na dwie zmiany
 • Pakiet socjalny

Wymagane dokumenty (CV)

prosimy przesłać za pomocą przycisku

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Kontakt telefoniczny: 032-318-34-54 lub 032-318-34-41

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10-05-2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 ,poz. 1000)”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wentylatory WENTECH Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekturacja@wentech.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 2 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: rekrutacja@wentech.pl.

Poznaj

Wentylatory Wentech Sp. z o.o.

Wentylatory Wentech sp. z o.o. jest producentem wentylatorów przemysłowych w zakresie średnic: 300mm do 12,5m oferującym swoje produkty w Polsce i za granicą.

Poznaj stanowisko: Operator CNC 
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC