Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator piły panelowej (CNC)
Zing Sp. z o.o.
Konotopa
pracownik fizyczny
30 dni temu
Operator piły panelowej (CNC)
Miejsce pracy: Konotopa

ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

 

ZING oferuje najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie materiału do obróbki, rozładunek i załadunek samochodów
  • Nadzór nad procesem cięcia oraz przebiegu programu komputerowego.
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach działu,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity tj. Karty MultiSport, dodatki, stałe posiłki.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Poznaj

Zing Sp. z o.o.

Geneza powstania firmy ZING sięga 1991 roku, jednak za oficjalną datę zawiązania spółki należy przyjąć grudzień 2001 roku. Głównym obszarem działalności od początku był rynek papierniczy oraz sprzedaż szeroko rozumianych podłoży dla poligrafii.
Przełomowym okazał się być rok 2009, gdy ZING został polskim przedstawicielstwem jednego z największych wówczas, światowych dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej – Paperlinx.
Wraz z dynamicznym rozwojem poszerzała się oferta wkraczając w kolejne sektory rynku takie jak materiały opakowaniowe. Konsekwencją coraz większego asortymentu, stale poszerzającej się bazy klientów była konieczność zapewnienia wysokiej jakości serwisu, a tą gwarantujemy od zawsze dzięki własnej flocie samochodów dostawczych, sieci magazynów centralnych oraz platform przeładunkowych w całym kraju.
Rok 2015 odkrył nową kartę w historii firmy. W wyniku wykupu menedżerskiego spółka stała się indywidualną firmą z wyłącznie polskim kapitałem wracając jednocześnie do starej nazwy ZING.
W tym samym czasie Spółka poszerzyła również obszar działalności uruchamiając przedstawicielstwa w Czechach, gdzie funkcjonuje pod nazwą ZING trading s.r.o, a 2 lata później w Słowacji tworząc tym samym ZING GROUP.
Dziś jako największy polski dystrybutor papieru stawiamy na wyższą jakość serwisu, obsługi oraz produktów, a na zadowolenie klientów ZING pracuje 182 pracowników w Polsce, Czechach i Słowacji.
Nowy niezależny charakter firmy to również zmiany w strukturze jak i dynamiczny rozwój w kolejnych sektorach takich jak oferta dla druku flexo oraz Visual Communication.
Oferta składa się z ponad 4000 produktów, sumaryczny roczny przebieg samochodów dostarczających towar to ponad 5,5 mln km.

 

Podobne oferty