Operator Piły

Dekpol S.A.

Pinczyn

12 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pinczyn
ZAKRES ZADAŃ:
  • Przygotowywanie materiałów do obróbki zgodnie ze specyfikacją
  • Cięcie stali kształtowej na pile taśmowej CNC
  • Dbanie o poprawny przebieg procesów produkcyjnych
  • Wykonywanie prac na podstawie rysunku i narzędzi pomiarowych
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w obsłudze piły
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność czytania podstaw rysunku technicznego
  • Umiejętność utrzymywania porządku i dobrej organizacji na stanowisku pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych bądź suwnic
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet medyczny
  • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy
  • Codziennie świeże owoce

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny