Najnowsze oferty pracy

  • Technik Sterylizacji Medycznej

    LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Goszczyńskiego 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    1 dni
    Twoje zadania: przyjmowanie, mycie i dezynfekcja narzędzi oraz sprzętu medycznego. przeprowadzanie procesów sterylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami. przegląd, rejestrowanie, znakowanie, kompletowanie narzędzi i innego sprzętu, prowadzenie dokumentacji wszystkich...
Zobacz więcej ofert pracy

Operator procesu sterylizacji

Krajmed Centrum Medyczne
Warszawa, Mokotów, niedaleko stacji Metro Służew
34 zł / mies. (w zal. od umowy)
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
73 dni temu

Centrum Medyczne Krajmed mieści się na Mokotowie i specjalizuje się w laryngologii i chirurgii plastycznej nosa. Od 30 lat pomaga pacjentom ze schorzeniami laryngologicznymi. Oferuje diagnostykę, konsultacje i leczenie operacyjne.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, niedaleko stacji Metro Służew
Opis stanowiska
  • czynny udział w procesie sterylizacji w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości,
  • przyjęcie materiału medycznego,
  • mycie z dezynfekcją,
  • przygotowanie zestawu,
  • kompletowanie,konfekcjonowanie,pakowanie i oznakowanie,
  • sterylizacja,
  • prowadzenie dokumentacji mycia, dezynfekcji i sterylizacji medycznej.
Wymagania
  • ukończona szkoła na kierunku Technik Sterylizacji medycznej,
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dokładność w działaniu,
  • zdolności manualne,
  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,
Oferujemy
  • elastyczne godziny pracy
  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy