Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Produkcji Rzemieślniczej

Grycan

Majdan

52 dni temu

Ogłoszenie numer: 3048497, z dnia 2020-02-10

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 15 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 150 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, blisko 1800 pracowników, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!

Do naszego Zakładu Produkcyjnego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Majdan

Opis stanowiska

  • przygotowywanie mas lodowych i produkcja wyrobów w technologii rzemieślniczej
  • nadzorowanie procesu produkcji (zamawianie i odważanie surowców, prawidłowe dozowanie surowców, opakowań i dodatków, pobieranie próbek do badań, znakowanie produktów)
  • kontrola parametrów technologicznych, ocena przygotowywanych produktów pod kątem smaku, konsystencji itp.
  • udział w próbach technologicznych
  • zapewnienie wymaganej ilości i jakości produktów na każdym etapie produkcji
  • obsługa, mycie i dezynfekcja urządzeń oraz sprzętu produkcyjnego
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej (raporty produkcji i dokumenty HACCP)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane doświadczenie cukiernicze
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość systemu HACCP/GMP
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny, wyprawki szkolne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci
  • zniżki na lody i kawę w naszych lodziarnio-kawiarniach
Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji