Najnowsze oferty pracy

  • Operator Procesów Chemicznych - Aparatowy

    CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.   Lublin, Ludwika Spiessa 9    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Twój zakres obowiązków Prowadzenie dokumentacji technologicznej dla obsługiwanych instalacji, Kontrola i obsługa urządzeń instalacji produkcyjnych, Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie procesów produkcji, Uczestniczenie w procesie rozwoju produkcji nikotyny - poznanie procesu...
Zobacz więcej ofert pracy

Operator Produkcji Wsparcia Procesu

Polpharma Biologics
Duchnice
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
520 dni temu
Duchnice
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie obszaru produkcji do operacji procesowych.
  • Przyjmowanie, dystrybucja i zwracanie do Magazynu materiałów i surowców.
  • Naważanie substancji.
  • Przygotowywanie roztworów, buforów, pożywek hodowlanych.
  • Sprawdzanie i kalibracja sprzętu pomocniczego – pHmetrów, konduktometrów, wag i innych oraz kontrolą parametrów procesu.
  • Badanie integralności filtrów procesowych.
  • Praca zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) oraz z dokumentacją produkcyjną zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dokumentacyjnej (GDP).

Jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie średnie lub techniczne, mile widziane kierunkowe - specjalizacja: szkoła średnia z zakresu biotechnologii, farmacji lub kierunków pokrewnych.
  • Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, spożywczym w obszarze produkcji, oraz w systemie jakości będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie i znajomość zasad GMP będzie dodatkowym atutem.
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętności pracy w zespole.
  • Dostępność do pracy zmianowej.

Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej career@polpharmabiologics.com

Poznaj

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.