Operator tokarki CNC
ROMAG CNC Sp. z o.o.
Suchy Las
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
4 dni temu

Zadania:

  • Obsługa tokarki DOOSAN Puma 400

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania FANUC
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi tokarek sterowanych numerycznie

Oferujemy:

  • stabilne stanowisko pracy
  • wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności oraz wydajności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj