Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
OPERATOR TOREBKARKI

AP Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Katowice
praca stacjonarna
4717 dni temu

Firma AP HOLDING Sp. z o.o. Sp. k. - producent papierowych toreb ekologicznych

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Zadania:
  • Praca przy maszynie produkującej torby papierowe
  • Pomoc przy przezbrajaniu, ustawianiu i optymalizacji maszyn do produkcji
  • Usuwanie drobnych usterek maszyn oraz wymiana zużytych części
  • Wykonywanie różnych prac warsztatowych
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji toreb papierowych, opakowań
  • Zdolności manualne
  • Silna motywacja do pracy
  • Dokładność, zdyscyplinowanie
  • Szybkość w działaniu, spostrzegawczość
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego
Kandydatom oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z profesjonalnym zespołem
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia kwalifikacji