Najnowsze oferty pracy

  • Maszynista kotła w Dziale Wytwarzania

    ECO Kutno Sp. z o.o.   Kutno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Dział Wytwarzania zajmuje się produkcją ciepła i energii elektrycznej. Realizuje swoje zadania eksploatując kotłownię węglową (siedem kotłów węglowych WR-5), gazowy układ kogeneracyjny (trzy agregaty prądotwórcze Caterpillar 3520E+SITA HR 2000 kWe) oraz lokalne kotłowe gazowe. Opis...
Zobacz więcej ofert pracy

Operator urządzeń koksowniczych

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.
Częstochowa
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
890 dni temu

Ogłoszenie numer: 5635830, z dnia 2021-10-11

jedna z najnowocześniejszych koksowni kompaktowych w Europie,

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie przede wszystkim:

  • obsługa urządzeń i instalacji bezpośrednio związanych z produkcją koksu.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w przemyśle.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przeszkolenie do pracy, w tym bezpłatne kursy (np. uprawnienia energetyczne),
  • pakiet socjalny,
  • opieka medyczna,
  • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Poznaj

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN jest jedną z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 7 spółek o szerokim zakresie działalności. Siła i potencjał grupy tkwi w zróżnicowanym zakresie działalności oraz zdywersyfikowanych segmentach rynku obsługiwanych przez poszczególne spółki.

Działalność GRUPY ZARMEN realizowana jest na rzecz podmiotów funkcjonujących w następujących sektorach: przemysł energetyczny, koksowniczy, chemiczny, rafineryjny, hutniczy, metalurgiczny, wydobywczy, kolejowy, stoczniowy, cementowo-wapienny i odlewniczy.

Wejdź na www.grupa-zarmen.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.