Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator Węzła Betoniarskiego
PEKABEX
Mszczonów
pracownik fizyczny
27 dni temu

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”.


Produkcja realizowana jest w sześciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) Bielsku Białej i w Niemczech. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób. Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.

 

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Operator Węzła Betoniarskiego
Miejsce pracy: Mszczonów
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie mieszanki betonowej zgodnie z dokumentacją
  • Obsługa komputera i oprogramowania 
  • Prowadzenie dokumentacji, związanej z przygotowaniem wydawaniem i transportem mieszanki betonowej 

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Ciebie nauczymy.

 

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku 
  • Znajomość obsługi komputera 
  • Gotowość do pracy na II/III zmiany
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)

Podobne oferty