Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Wózka Widłowego Chłodnia

Żabka Polska S.A.

Komorniki

37 dni temu

Miejsce pracy:
Komorniki

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • transport towaru w obszarze całego magazynu
  • obsługa skanera
  • inwentaryzacja towaru
  • kontrola stanów magazynowych
Oczekujemy:
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Brak okresu próbnego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń m.in. premie i dodatki
  • Niezbędna odzież robocza
  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet medyczny, bony świąteczne, paczki dla dzieci
  • Dobra atmosfera pracy

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o.

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego
Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Praca Operator Wózka Widłowego