Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator wózków widłowych
Portos TR7
Kuchary 24F
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
20 godz. temu

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Spółka komandytowa - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Miejsce pracy: Kuchary 24F
Zakres obowiązków:
  • Obsługa wózków widłowych;
  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru na magazynie;
  • Prace magazynowe.
Wymagania:
  • Posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych;
  • Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Sumienność, dokładność.
Oferujemy:
  • Komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.;
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos;
  • Prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym;
  • Umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie;
  • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie;
  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Poznaj

PORTOS TR7