Opiekun marki

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Rzeszów

1 dzień temu

Poznaj Colorland Team! Wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak Colorland, nPhoto, Decor Mint, Artibo, czy Inkfinity.

Serce naszego biznesu bije w Zaczerniu k. Rzeszowa, jednak chcemy być obecni w życiu ludzi na całym świecie.

Obecnie poszukujemy specjalisty z doświadczeniem w e-commerce, który będzie kompleksowo opiekował się jedną z naszych marek.

Miejsce pracy: Rzeszów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • zapewnienie efektywnego funkcjonowania marki we wszystkich obszarach biznesu i technologii
  • prowadzenie i uczestnictwo w projektach rozwojowych domeny oraz powiązanych produktów
  • monitorowanie rynku i trendów
  • aktywna współpraca z innymi działami w firmie
  • bieżąca analiza realizowanych działań, raportowanie wyników
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • wiedza i doświadczenie w obszarze digital marketingu i e-commerce
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi
  • znajomość narzędzi (w tym GA, MA, CMS, CRM)
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole i budowania efektywnych relacji biznesowych
  • zorientowanie na rezultat w oparciu o wyznaczone wskaźniki
  • j. angielski i/lub j. niemiecki na poziomie pozwalającym na swobodne porozumiewanie się i korespondencję (B2/C1)
OFERUJEMY
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • samodzielne stanowisko w ramach zgranego kilkuosobowego zespołu
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie produkcyjnej
  • różnorodne zadania i nieformalną atmosferę pracy
  • praca zdalna i/lub stacjonarna w siedzibie firmy - Rzeszów / Zaczernie 190

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Brand manager, zwany także w polskojęzycznej wersji opiekunem marki, jest osobą odpowiedzialną za całokształt działań promocyjnych i reklamowych, mających tworzyć wizerunek marki na danym rynku. Do obowiązków brand managera należy koordynowanie i czynne uczestnictwo w poszczególnych etapach wprowadzania produktu na rynek, opracowywanie strategii reklamowej i promocyjnej, badanie rynku pod kątem upodobań grupy docelowej, do ...
Praca Opiekun Marki (Brand Manager)