Opiekunka medyczna / Opiekun medyczny

EPIONE Sp. z o.o.

Katowice

8 dni temu

 Firma EPIONE Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Opiekunka medyczna / Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Katowice


Zakład Opieki Długoterminowej EPIONE
ul. Szopienicka 59, 40-431 Katowice

Wymagania:
  • ukończona szkoła policealna o profilu opiekun medyczny – warunek konieczny;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z ludźmi starszymi;
  • ważna książeczka sanepidowska.

CV można składać za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń - tel. 505 417 102

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

EPIONE Sp. z o.o.

EPIONE.
Kompleksowa Opieka Medyczna

EPIONE to zespół specjalistycznych placówek medycznych zlokalizowanych na terenie Katowic, składa się z 4 wielospecjalistycznych przychodni (w dzielnicach Katowic: Ligota, Panewniki, Tysiąclecie, Janów), Zakładu Opieki Długoterminowej, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej, Centrum Diagnostyki Obrazowej oraz Gabinetów Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii DermaVIP.

Doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska oraz pracowników obsługi Pacjenta, nowoczesny sprzęt oraz znakomite warunki lokalowe gwarantują Pacjentom najwyższej jakości, kompleksowe usługi medyczne.


Podejmowane przez firmę starania o ciągłe podnoszenie jakości usług zaowocowały uzyskaniem Certyfikatu ISO EN-PL 9001, 14001, 18001 oraz 27001.

Poznaj stanowisko: Asystent medyczny 
Starzenie się społeczeństwa i postęp w technologii medycznej sprawiają, że popyt na pracę asystentów medycznych wciąż rośnie. Do ich obowiązków należą czynności związane z obsługą pacjentów i wsparciem dla lekarzy. W skład tych zadań wchodzi zajmowanie się zarówno sprawami administracyjnymi, jak i klinicznymi. Osoby na tym stanowisku budują dobre relacje z pacjentami, wyjaśniają im obowiązujące procedury medyczne, analizują ...
Praca Asystent medyczny