Pakowacz
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Bolesławiec
22,00 - 23,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
umowa zlecenie
15 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pakowacz
Miejsce pracy: Bolesławiec | Numer ref.: POD/028/ERY

Dołącz do ekipy naszego Klienta na okres akcji "Black week" i pracuj jako pakowacz odzieży tylko w weekendy (możliwość pracy na zmianach dziennych, nocnych lub mieszanych).

Poszukujemy osób, które będą zainteresowane pracą od 17.11 do 05.12.2021 - możesz pracować tylko w wybrane dni, weekendy lub nocki w systemie pracy 12-godzinnym.

Dla nas liczy się chęć do pracy!

Oferta:

  • Wynagrodzenie 22,50 zł/godz. - 270 zł/dzień
  • Bezpłatny transport z wielu miejscowości
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • System pracy 12-godzinny (6-18/18-6)
Aplikuj teraz

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Podobne oferty