Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistas

HomeGlobal

Pomorskie

34 dni temu

Homeglobal.com, tai platforma, kuri padeda išplėsti karjerą tiesioginės prekybos srityje. Dėl pasaulinio pasiekiamumo ir bendradarbiavimo su Lenkijos ir užsienio kompanijomis, homeglobal.com suteikia Tau įspūdingo darbo užmokesčio galimybę

Šiuo metu mes ieškome kandidatų: Pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistas

Darbo vieta: Varšuva, Lenkija

arba nuotolinis darbas

Siūlome:

  • Darbą šiuolaikiškame ofise pačiame Varšuvos centre;
  • Mokymus;
  • Bazinį atlyginimą;
  • Premiją už pasiektus rezultatus, o tiksliau kas mėnesį išmokamą % nuo visos Tavo realizuotų užsakymų sumos;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Privačios medicinos priežiūros bei sporto klubo narystės finansavimą;
  • Aiškų karjeros kelią su galimybe tobulėti, karjeros perspektyvos kituose departamentuose (pvz., reklama, rinkodara, kokybės kontrolė ar logistika);
  • Galimybę naudotis ir šlifuoti užsienio kalbas;
  • Stabilias bendradarbiavimo sąlygas.

Darbo pobūdis:

  • Kokybiškas klientų aptarnavimas telefonu lietuvių kalba bei kliento poreikių ir lūkesčių analizė;
  • Užsakymų vykdymas ir tvarkymas;
  • Išeinančių skambučių aptarnavimas;
  • Konsultacijos pasiūlymo pritaikymo klausimais;
  • Produktų reklamavimas.

Reikalavimai:

  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Sklandūs bendravimo įgūdžiai – komunikabilumas, atvirumas;
  • Entuziazmas, geras nusistatymas ir humoro jausmas.

Poznaj

BPO International

BPO International - jesteśmy ekspertami w dziedzinie outsourcingu. Łączymy technologię, wiedzę najlepszych specjalistów i pogłębioną analizę danych, aby rozwiązywać złożone wyzwania, odkrywać nowe możliwości i rozwijać biznes naszych Klientów.

Nasi specjaliści świadczą usługi w następujących obszarach:
IT i NOWE TECHNOLOGIE
MARKETING.
OBSŁUGA KLIENTA
OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA
HR/PAYROLL

To co Nas wyróżnia to niezwykła kultura organizacyjna. Pracujemy w naprawdę przyjaznej atmosferze. Bez względu na stanowisko jesteśmy ze sobą na ty. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Szukamy okazji do chwalenia, celebrujemy małe i duże sukcesy. Wspieramy się nawzajem w wysiłku na rzecz traktowania każdego w sposób uczciwy, pełen szacunku. Jesteśmy nieugięci w kwestii poprawy jakości życia poprzez innowacje, zaawansowane technologie, ulepszanie procesów oraz rozwój talentów, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Więcej o BPO International znajdziesz na stroniewww – www.bpointernational.com

Odwiedź nas już dziś!

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta