Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Pełnomocnik ds. Kontaktów z Partnerami Społecznymi

TAURON Polska Energia S.A.
Katowice
praca stacjonarna
5992 dni temu

Ogłoszenie numer: 39530, z dnia 2008-01-21

Grupa Kapitałowa Tauron Polska Energia S.A. ( do 15.11.2007 Energetyka Południe S.A.) powstała 6 grudnia 2006 roku w rezultacie konsolidacji przedsiębiorstw sektora energetycznego Polski Południowej. Obejmuje swoim działaniem 17% powierzchni kraju i jest drugim producentem energii elektrycznej w Polsce. Holding jako całość zatrudnia prawie 20 tys. osób, a wartość jego rocznej sprzedaży to ok. 12 mld zł. W niedalekiej przyszłości TAURON Polska Energia S.A. planuje wejście na Giełdę Papierów Wartościowych.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 4_01_8

Opis stanowiska

• organizacja bieżącej obsługi wszelkich kontaktów Zarządu ze Związkami Zawodowymi działającymi w TAURON Polska Energia S.A. , • przygotowanie ( obsługa techniczna ) rozmów i negocjacji z partnerami społecznymi, • reprezentowanie Zarządu w negocjacjach ze stroną społeczną, • analityczne i konstruktywne formułowanie stanowiska Zarządu w kontaktach społecznych, • prowadzenie pełnej dokumentacji dotyczącej współpracy ze Związkami Zawodowymi działającymi w TAURON Polska Energia S.A., • utrzymywanie stałej współpracy z innymi komórkami w zakresie przygotowywanych materiałów wymagających akceptacji Związków Zawodowych,.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe , • Doświadczenie we współpracy z partnerami społecznymi • Zdolność analitycznego myślenia • Umiejętność komunikowania się, • Wiedza z zakresu negocjacji, • Dokładność i rzetelność w pracy zawodowej, • Umiejętność pracy w zespole, • Dodatkowym atutem będzie również znajomość branży energetycznej,.

Oferujemy

• Możliwość pracy w Spółce, która będzie zarządzać jedną z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce, • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.