Zobacz więcej ofert pracy

Piekarz / Cukiernik

Cukiernia P. Chojecki
Skierniewice
praca stacjonarna
1435 dni temu

Tradycja zapisana w wyjątkowych recepturach i przekazywana kolejnym pokoleniom. Od ponad 40 lat jesteśmy wiodącym producentem ciast, tortów i deserów. Cieszymy się z tego, że towarzyszymy Naszym Klientom w chwilach szczególnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice

Obowiązki:

  • wykonywanie czynności związanych z produkcją wyrobów piekarniczych oraz cukierniczych
  • prace dodatkowe związane z procesem produkcji w/w wyrobów
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • realizacja planu produkcyjnego
  • rozliczanie przyjętych i wydanych surowców

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność
  • doświadczenie w branży piekarniczej lub cukierniczej
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • kompleksowe szkolenia na stanowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych

Poznaj

Od ponad 35 lat oddajemy się naszej pasji, jaką jest sprawianie ludziom przyjemności przez przygotowywanie najsmaczniejszych ciast, ciastek, tortów i deserów. Wyroby marki P.Chojecki od kiedy tylko pojawiły się na rynku, w samej końcówce lat 70-tych, zyskały ogromne uznanie Klientów i cieszą się nieustającą popularnością do dziś.

W miejscowości Skierniewice, w centralnej Polsce, ulokowana jest nasza główna siedziba i zakład produkcyjny. Naszym sekretem jest zgrany, blisko 80-osobowy zespół, zaangażowany i współdzielący naszą pasję, prowadzony przez mistrzów cukiernictwa.