Praca.pl Praca Lubuskie Skwierzyna Lekarz Onkolog Skwierzyna
Pielęgniarka - branża medyczna

LEVEL WORK
Skwierzyna
praca stacjonarna
1381 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Nowego Szpitala w Skwierzynie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Pielęgniarka
branża medyczna
Miejsce pracy: Skwierzyna
Opis stanowiska:
  • świadczenie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej osobom hospitalizowanym,
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym na oddziale.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta,
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt,
  • możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów,
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • stabilne warunki pracy.
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.