Pielęgniarka internistyczna - branża medyczna

LEVEL WORK

Gdańsk

25 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Pielęgniarka internistyczna
branża medyczna
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • wykonywanie świadczeń zdrowotnych, w tym pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, leczniczych, diagnostycznych, rehabilitacji oraz z zakresu promocji zdrowia,
  • świadczenie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej osobom hospitalizowanym,
  • planowanie opieki pielęgniarskiej stosownie do stanu zdrowia pacjenta,
  • przyjęcie chorego do oddziału oraz ułatwienie adaptacji do środowiska szpitalnego,
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym na oddziale.
Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • doświadczenie w pracy na Oddziale Chorób Wewnętrznych,
  • mile widziany kurs lub specjalizacja z zakresu interny, opieki długoterminowej lub geriatrii.
Oferujemy:
  • premie kwartalne oraz dofinansowanie do wczasów i z ZFŚS,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego stażu pracy, wykształcenia, posiadanej specjalizacji,
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu,
  • oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach.
Poznaj stanowisko: Pielęgniarka
Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Praca Pielęgniarka