Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci

FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Tychy

26 dni temu

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.

Zadania:

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych w warunkach opieki dziennej

  • przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
  • nadzór I współpraca z opiekunami medycznymi w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi podopiecznymi
  • pomoc I porady w opiece w czasie transport podopiecznych

Wymagania:
  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • ciepłą atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała
lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

Poznaj stanowisko: Opiekunka Dziecięca

Opiekunka dziecięca jak sama nazwa wskazuje zajmuje się dziećmi, wychowując je, dbając o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. W tym celu musi nawiązać z dzieckiem kontakt zarówno werbalny jak i pozawerbalny. Opiekunka powinna jak najlepiej poznać powierzone jej dzieci, a w szczególności ich tempo rozwoju, zachowania oraz charakter.Do zadań opiekunki mogą należeć takie czynności jak: dbanie o higienę ...
Opiekunka Dziecięca Praca Opiekunka Dziecięca