Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec Pielęgniarka Sosnowiec
Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny / Technik Analityki Medycznej / Opiekun Medyczny

Synevo Sp. z o.o.
Sosnowiec
specjalista junior / mid / senior
umowa zlecenie
praca stacjonarna
4 dni temu
Miejsce pracy: Sosnowiec

Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze analityki laboratoryjnej, jak również sieci Punktów Pobrań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od podstawowych badań diagnostycznych, badań genetycznych, immunologicznych, hormonalnych, aż po projekty zaawansowanych badań klinicznych. W centrum naszej uwagi jest troska o zdrowie Pacjenta oraz jakość świadczonych usług na każdym etapie obsługi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów.

Opis stanowiska:
  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;
  • Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;
  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Doświadczenie zawodowe w pobieraniu materiału biologicznego do badań;
  • Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;
  • Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach na terenie woj. śląskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia;
  • Pracę w systemie jednozmianowym;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: różne lokalizacje (Katowice, Mikołów, Tychy, Bytom, Sosnowiec, Jaworzno, Gliwice, Rybnik​).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Synevo sp. z o.o.
Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Synevo Sp. z o.o w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora oraz w celu nawiązania stosunku pracy z wybranym kandydatem, w sposób wynikający wprost ze zgody/zgód. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie w zakresie dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Organem nadzorczym jest Inspektor Danych Osobowych z którym można kontaktować się: drogą e-mail iod @synevo.pl, pisemnie na adres: Inspektor Danych Osobowych, Zamieniecka 80/401 04-158 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż rok, licząc od pierwszego dnia kolejnego roku. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich ani innym podmiotom.

Poznaj