Zobacz więcej ofert pracy

Pielęgniarka

Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.
Racibórz, Racibórz, Pszczyna
praca stacjonarna
1226 dni temu

badaj.to Sp. z o.o. czyli Śląskie Laboratoria Analityczne to renomowana firma, działająca na rynku od 1991 roku, zatrudniająca ponad 250 pracowników i posiadająca swoje placówki w ponad 70 lokalizacjach.

Świadczymy profesjonalne usługi laboratoryjne dla placówek medycznych oraz pacjentów indywidualnych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego i łódzkiego oferując im wsparcie, a także najlepszą jakość, dokładność i rzetelność wydawanych wyników.

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, dzięki czemu rocznie wykonujemy kilka milionów badań.

W naszej firmie pracują zarówno doświadczone pielęgniarki i położne, których stałym miejscem pracy są szpitale i poradnie, a także niezawodni w każdej sytuacji ratownicy medyczni, diagności czy analitycy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i nabytymi umiejętnościami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz, Pszczyna
Zakres obowiązków:
  • pobieranie krwi i materiału od pacjentów
  • rejestracja pacjentów
  • dbałość o ich profesjonalną obsługę w naszym nowoczesnym punkcie pobrań
Wymagania:
  • uprawnienie do poboru materiału biologicznego (warunek konieczny)
  • punktualność, komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • umiejętność pracy na komputerze
  • doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)
Oferujemy:
  • stała stawka wynagrodzenia + atrakcyjny system premiowy
  • praca jedynie w godzinach porannych
  • elastyczne podejście - możesz pracować 5 dni w tygodniu ale chętnie podejmiemy współpracę jeśli Twoja dyspozycyjność jest mniejsza
  • zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twoich bliskich
  • profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • korzystna dla Ciebie forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt
  • przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia
  • dofinansowanie do karty Multisport