Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pielęgniarz / Pielęgniarka (Endoskopia)

LUX MED Sp. z o.o.

Rzeszów

23 dni temu

                                  

 

Pielęgniarz / Pielęgniarka (Endoskopia)
Miejsce pracy: Rzeszów

 

Praca w pracowni endoskopowej w Centrum Medycznym LUX MED w Rzeszowie. Wykonywanie zabiegów endoskopowych, przygotowywanie sprzętu, opieka nad Pacjentem po znieczuleniu, prowadzenie dokumentacji medycznej itp.

 

Oferujemy:
 • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
 • Zatrudnienie na pełen wymiar etatu na podstawie umowy o pracę;
 • Wolne od pracy niedziele i święta;
 • Możliwość uzyskania dofinansowania do kursów specjalistycznych  – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług w dedykowanym Centrum Medycznym;
 • Miłą i przyjazną atmosferę;
 • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach;
 • Możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED".
Oczekiwania:
 • Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia wyższe z zakresu pielęgniarstwa;
 • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
 • Preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki endoskopowej;
 • Ukończony kurs specjalistyczny z zakresu endoskopii;
 • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
 • Obowiązkowość, dokładność.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

LUX MED Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka 
Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Praca Pielęgniarka