Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarz Zwierząt - pracownik schroniska

Stowarzyszenie "Inicjatywa Dla Zwierząt"

Zielona Góra

225 dni temu

Ogłoszenie numer: 1954346, z dnia 2018-04-30

Obecnie zielonogórskie schronisko to miejsce, w którym przywracamy nadzieję porzuconym i skrzywdzonym zwierzętom.
Od 2010 roku zarządza nim Stowarzyszenie "Inicjatywa dla Zwierząt" i od tego czasu staramy się mierzyć wysoko i dorównać najlepszym placówkom tego typu w Polsce.
Naczelną wartością dla nas jest dobro zwierząt i to właśnie dla nich podjęliśmy tę trudną pracę. Wszyscy pracownicy schroniska to miłośnicy zwierząt, którzy wiedzą jak z nimi postępować i co robić, by pomóc im oswoić się z nowym miejscem.Zdajemy sobie sprawę z tego jak traumatycznym miejscem jest dla zwierząt schronisko i robimy wszystko, by złagodzić te negatywne uczucia.
Przeprowadziliśmy szereg remontów w celu podniesienia standardu życia zwierząt w schronisku.

Jeśli lubisz zwierzaki i masz doświadczenie w kontaktach z nimi, jesteś zorganizowany(a) i pracowity(a) - zgłoś się do nas! Szukamy miłośnika zwierząt, człowieka z sercem do nich, a nie "tylko" pracownika na stanowisko pielęgniarza zwierząt w zielonogórskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Nr Ref.: REKRUTACJA - pielęgniarz zwierząt

Opis stanowiska

  • karmienie i pojenie zwierząt;
  • sprzątanie wiat i boksów zwierząt;
  • utrzymywanie porządku na terenie schroniska;
  • dbanie o dobrą kondycje zdrowotną zwierząt;
  • wyjazdy interwencyjne – odławianie porzuconych zwierząt; wożenie zwierząt na zabiegi medyczne.

Wymagania

  • obycie ze zwierzętami (szczególnie z psami i kotami);
  • chęć do poszerzania wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami (szczególnie z psami i kotami);
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna;
  • wysoka motywacja, zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach;
  • pozytywne nastawienie do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • empatia i cierpliwość w obchodzeniu się ze zwierzętami.

Oferujemy

  • pracę, która ma znaczenie – Twoje codzienne wysiłki sprawiają, że schronisko staje się lepszym miejscem dla pokrzywdzonych zwierząt;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę zmianową (w godzinach: 7-15, 12-20);
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami;
  • codzienny kontakt ze zwierzętami, sympatyczny, skory do współpracy zespół, trochę łez, ale równie wiele radości - szczególnie gdy kolejny zwierzak trafia do nowego domu.

Poznaj stanowisko: Wolontariusz

Wolontariusz to osoba pracująca na zasadzie wolontariatu. Innym określeniem jest ochotnik. Wolontariusz powinien posiadać kwalifikacje i spełniać wymagania odpowiednie do rodzaju i zakresu świadczonej pomocy (jeżeli taki obowiązek wynika z przepisów prawa, np. w przypadku pomocy medycznej osobom bezdomnym lub w przypadku wolontariuszy na stanowisku nauczyciela). Wolontariusz również jest zobligowany do wywiązania się z ...
Wolontariusz Praca Wolontariusz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (849)
Wałbrzych (53)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (184)
Toruń (121)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (2046)
Radom (168)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (57)