Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz / glazurnik

Bad Element Polska Sp. z o. o.
Nowa Sól
praca stacjonarna
1264 dni temu

Ogłoszenie numer: 3841476, z dnia 2020-11-23

Firma Bad Element Polska Sp. z o. o. jest częścią grupy kapitałowej z centalą w Danii. Od ponad 40 lat specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji gotowch łazienek realizowanych zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami klienta.

Miejsce pracy: Nowa Sól

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac glazurniczych w produkowanych modułach łazienkowych,
  • układanie płytek zgodnie z przekazanym projektem wykonawczym.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach glazurniczych,
  • własny sprzęt (maszynka do cięcia, szlifierka kątowa, drobne narzędzia),
  • dokładność w wykonywanych pracach,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • rzetelność.

Oferujemy

  • oferujemy wynagrodzenie w zakresie 8000 - 12000 zł brutto,
  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych

Wynagrodzenie

Od 7000 do 12000 PLN