Zobacz więcej ofert pracy

Pokojowa

ADRO Spółka Jawna
Sopot
praca stacjonarna
1346 dni temu

Firma ADRO powstała w 2006 roku i dziś jest jedną z większych i rozpoznawalnych firm zajmującą się budową i remontami statków, budową konstrukcji stalowych i aluminiowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy, malarzy, monterów, rurarzy, dzięki czemu możemy poszczycić się sporymi osiągnięciami - zaufaniem kontrahentów oraz wzrastającą liczbą zleceń w Polsce jak i w krajach całej Europy. Od początku działalności, Firma ADRO kieruje się zasadą, że profesjonalizm, jakość usług, doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz terminowość są najważniejsze w sprzedaży naszych usług.

Butikowy hotel w Sopocie “My Story Sopot Apartments”poszukuje do pracy;
Pokojowa
Miejsce pracy: Sopot
Obowiązki:
  • dbanie o czystość w miejscu pracy oraz w jego otoczeniu
  • dbanie o czystość w pomieszczeniach hotelowych
  • stały nadzór nad stanem sanitarnym i wyposażeniem pomieszczeń oferowanych do sprzedaży
  • praca również w weekendy i Święta w godzinach ok.8.00-16.00
  • praca w wymiarze 1 etat
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
Oczekujemy:
  • punktualności, zaangażowania, rzetelności
  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjności
Oferujemy:
  • pracę w młodym Zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie /o pracę
  • miłą atmosferę
  • elastyczny grafik (szczególnie ważna jest dostępność w weekendy i święta)
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Adro Adam Rymarski Jolanta Darznik Sp. Jawna z siedzibą w Rumi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.