Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik Introligatora

MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Poznań
pracownik fizyczny
pełny etat
praca stacjonarna
39 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska
  • Zatrudnimy do prostych prac na introligatorni.
  • Praca na dziennej zmianie, godziny do ustalenia.
Wymagania
  • punktualność, zaangażowanie i sumienność,
  • odpowiedzialność i dyscyplina,
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę

Poznaj

Przedmiotem naszej działalności jest druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B1). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od druku poprzez wykończenie introligatorskie, co-paking oraz ekspedycję gotowego produktu.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na maszynach typu Heidelberg. XL-106-4 to nasza najnowsza maszyna, pozwalająca na druk 4 kolorów z technologią „Push to stop”, posiada wbudowaną kontrolę koloru in line. Po prostu nie do zatrzymania. XL-106-6 to nasza druga najnowsza maszyna pozwalająca na druk 6 kolorowy wraz z lakierem UV in line. Dzięki zastosowaniu komory lakierującej i nanoszenia warstwy lakieru przy pomocy wałka rastrowego zyskaliśmy dodatkowe możliwości wykorzystania całej gamy lakierów od tradycyjnego UV aż do lakierów strukturalnych, co przy odpowiednim projekcie pozwala uzyskać zaskakujące efekty.