Najnowsze oferty pracy

  • Portier

    Uniwersytet Wrocławski   Wrocław, plac Uniwersytecki 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  część etatu
    1 dni
    Nazwa stanowiska: Portier Wymiar etatu: ¾ etatu Rodzaj umowy: umowa o pracę Zakres obowiązków: Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym i terenem przyległym. Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji...
  • Portier / Pracownik gospodarczy

    S-3 Personal Sp. z o.o.   Tarnowskie Góry    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących; dokonywanie obchodów terenu; sprawowanie opieki nad obiektem; wykonywanie prac porządkowych wokół budynku;
  • Portier / Pracownik Gospodarczy

    Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM   Sosnowiec    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    dozorowanie siedziby firmy; prace porządkowe;
Zobacz więcej ofert pracy

Portier

Terma Sp. z o.o.
Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo), k. Gdańska
pracownik fizyczny
praca stacjonarna
625 dni temu
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Portier
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo), k. Gdańska

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata,
na 4 kontynentach.

Główne zadania:
  • obsługa systemu monitoringu (CCTV),
  • kontrola jakości pracy pracowników,
  • monitorowanie poprawności realizacji procesów,
  • proponowanie nowych rozwiązań i działań usprawniających,
  • dbanie o bezpieczeństwo Firmy (pracowników, sprzętu, materiału i towaru), interweniowanie
    w przypadku zagrożenia.

Wymagania:

  • dyspozycyjność związana z pracą zmianową,
  • sprawna obsługa komputera (głównie Microsoft Office),
  • asertywność i kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy w ochronie i wiedza techniczna na temat produkcji wyrobów metalowych (spawanie, lutowanie, obróbka plastyczna).
Oferujemy:
  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
  • technologie najnowszej generacji - zaczynając od maszyn, które wykorzystującą źródła laserowe w procesie cięcia, giętarki CNC do rur i blach, poprzez kompletnie wyposażone automaty tokarsko-frezerskie CNC, cele spawalnicze, najnowsze technologie głębokich wierceń, po systemy transportu podwieszonego, w tym Power&Free,
  • elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,
  • nieustanny rozwój – możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.