Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Doktor (nauk) / Doktorant Gdańsk
Post-doc w Zakładzie Bioenergetyki i Fizjologii Wysiłku Fizycznego

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
Gdańsk
7 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
398 dni temu
Miejsce pracy: Gdańsk
R/16R23/WCH

w projekcie OPUS 19 „Wpływ restrykcji czasowej w jedzeniu i treningu wytrzymałościowego na wskaźniki zdrowia starszych kobiet”

OPIS STANOWISKA:

Wybrany kandydat będzie wspierał realizację projektu badawczego OPUS-19: „Wpływ ograniczenia czasowego jedzenia i treningu wytrzymałościowego na wskaźniki zdrowia starszych kobiet”.

Pod kierownictwem prof. dr hab. Jędrzeja Antosiewicza. Projekt jest finansowany w ramach NCN OPUS 19, numer umowy: UMO-2020/37/B/N

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻY:

  • Statystyczna analiza danych.
  • Planowanie i przeprowadzanie eksperymentów.
  • Analiza laboratoryjna metabolizmu żelaza w leukocytach i całym organizmie.
  • Analiza ekserkin i miokin za pomocą testów ELISA i Luminex.
  • Przygotowanie manuskryptu do publikacji.

KANDYDACI MUSZĄ SPEŁNIAĆ NASTĘPUJĄCE WARUNKI:

  • Kandydat powinien posiadać stopień naukowy doktora, ale nie dłużej niż 7 lat
  • Kandydaci na to stanowisko muszą posiadać stopień naukowy doktora uzyskany w innej instytucji niż jednostka zatrudniająca / Gdański Uniwersytet Medyczny/.
  • Kandydaci ubiegający się o to stanowisko muszą spełniać wymagania dotyczące stanowiska typu post-doc opisane w załączniku do Uchwały Rady NCN nr 49/2020 z dnia 29 kwietnia 2020 r. w sprawie zmiany Regulaminu przyznawania środków finansowych na realizację zadań finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki w zakresie projektów badawczych.
  • Znajomość podstawowych technik laboratoryjnych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Spis publikacji naukowych.
  • Doświadczenie w prezentacjach konferencyjnych.
  • Zaangażowanie i motywacja w badaniach.
  • Odpowiedzialność, precyzja i doskonała organizacja pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na pełen etat na stanowisku podoktorskim w pierwszej Akademii Medycznej – Inicjatywa Doskonałości Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Polsce z oceną A+ University.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych i zdobywania nowych specjalności.
  • Umowa na 1 rok, w okresie od 1 maja 2023 do 30 kwietnia 2024.
  • Wynagrodzenie około 7000 zł brutto miesięcznie plus ubezpieczenie.

Poznaj

Dlaczego warto?

Gdański Uniwersytet Medyczny to nie tylko najlepsza uczelnia medyczna w Polsce, która plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich uczelni państwowych (6 miejsce).

Gdański Uniwersytet Medyczny to złożona organizacja, o długiej tradycji, wielu osiągnięciach i ogromnych możliwościach.

Obok wypełniania zadań dydaktycznych i badawczych, pełni również rolę organu założycielskiego dla czterech podmiotów leczniczych. Publikacje naukowców GUMed są jednymi z najczęściej cytowanych w prestiżowych czasopismach (wysoki Impact Factor).

Gdański Uniwersytet Medyczny to ośrodek akademicki, który stawia na praktyczne nauczanie zawodu w oparciu o nowoczesną infrastrukturę dydaktyczną – posiadamy m.in. nowoczesne pracownie multimedialne wykorzystujące druk 3D i zakłady symulacji.