Zobacz więcej ofert pracy

PR Manager

Ekoenergetyka-Polska S.A.
Zielona Góra
praca stacjonarna
1068 dni temu

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej.  Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz  dzięki zdobytemu doświadczeniu  - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

PR Manager
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • monitorowanie mediów pod kątem obecności marki oraz kreowanie rozpoznawalności marki na rynku za pomocą przekazów w mediach;
  • analizowanie i raportowanie efektywności działań reklamowych/promocyjnych/public relations na potrzeby Zarządu organizacji;
  • przygotowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu przeznaczonego na działania public relations;
  • współpracowanie i wspieranie działań komunikacyjne innych działów organizacji w zakresie sprzedaży, marketingu, wzornictwa przemysłowego itp.;
  • współpraca z agencjami w zakresie PR i media relations;
  • projektowanie komunikacji w kampaniach nowych brandów, produktów, przedsięwzięć;
  • uczestniczenie w targach i konferencjach, organizowanie wystąpień promujących organizację a także management;
  • współpraca z zespołem kreatywnym i produktowym;
  • budowanie standardów komunikacyjnych zgodnych ze strategią rozwoju firmy;
  • doradzanie z zakresu strategii wizerunkowej;
  • komunikowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne w celu zbudowania dobrych relacji;
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych i komunikatów prasowych;
  • organizowanie konferencji prasowych i eventów;
  • analizowanie skuteczności podejmowanych działań PR w celu utrzymania spójnego wizerunku firmy;
  • monitorowanie mediów i analiza danych pod kątem szans lub zagrożeń dla wizerunku;
  • zapobieganie kryzysom zagrażającym wizerunkowi marki lub organizacji i zarządzanie sytuacją kryzysową.

Profil Kandydata:

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy przy przygotowywaniu strategii PR korporacyjnego oraz produktowego, w tym doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • umiejętność tworzenia i wdrażania strategii komunikacyjnych;
  • praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi i kanałów komunikacji PR, trendów i najlepszych praktyk w komunikacji;
  • umiejętność redagowania treści marketingowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • biegła obsługa MS Office;
  • wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych;
  • kreatywność, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wysokie zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.
Oferujemy:

EkoZdrowie
  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED
  • Karta Medicover Sport
  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen i zakupu okularów korekcyjnych
EkoInicjatywy
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
  • Sportowa integracja
EkoRozwój
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie
  • Innowacyjne projekty e-mobility
  • Interdyscyplinarny zespół
  • Emplo – platforma do komunikacji
EkoWorkPlace
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Komfortowe przestronne biura
  • Pyszna kawa z lokalnej palarni
  • Ruchomy czas pracy
EkoPlus
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky
  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka
  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji