Zobacz więcej ofert pracy

PR Manager

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K.
Jasin
kierownik/koordynator / menedżer
praca stacjonarna
566 dni temu

Obecnie poszukujemy Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:

PR Manager
Miejsce pracy: Jasin
Zakres obowiązków:
  • kreowanie oraz utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach;
  • reprezentowanie firmy z kontaktach z mediami branżowymi;
  • organizowanie wydarzeń, konferencji prasowych czy spotkań biznesowych, zgodnie z głównym profilem działalności;
  • tworzenie unikatowych, angażujących i skutecznych treści opisów produktów z branży budowlanej i OZE;
  • przygotowywanie artykułów prasowych oraz treści na stronę www;
  • tworzenie i realizacja content planu (harmonogramu publikacji i dystrybucji treści w Social Media);
  • aktywny udział w kształtowaniu strategii komunikacji;
  • analizowanie trendów i komunikacji konkurencji w celu poprawy atrakcyjności oferty i jej skutecznej komunikacji;
  • podstawowe działania w zakresie SEO i SEM;
  • aktywne wspieranie zespołu ds. kluczowych klientów w realizacji celów sprzedażowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane: dziennikarstwo, nauki społeczne, marketing);
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętność biegłego operowania słowem w mowie i w piśmie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • pozytywne nastawienie do pracy, pro aktywność, elastyczność, odpowiedzialność.
  • doświadczenie w  pisaniu lub redagowaniu tekstów z obszaru  budownictwa  - mile widziane
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
w związku z prowadzonymi rekrutacjami

1. Współadministratorami Państwa danych osobowych są Spółki z Grupy WPIP (dalej: „Spółki”), w której skład wchodzą:
• WPIP S.A.,
• WPIP Construction Sp. z o.o.,
• W.P.I.P. Development Sp. z o.o.
Siedziby Spółek znajdują się w Jasinie (62-020) przy ul. Poznańskiej 31.
2. Spółki z Grupy WPIP wyznaczyły wspólnego Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@wpip.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
3. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
4. Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
5. W każdej chwili, mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego a gdy wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od zgłoszenia rekrutacyjnego.
7. Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
8. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
9. W razie pytań, mogą się Państwo z nami skontaktować pod adresem: kariera@wpip.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iod@wpip.pl.

Poznaj

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

Generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych, hal magazynowych i budynków biurowych to nasza główna działalność, którą prężnie rozwijamy od ponad 26 lat. Jako polska firma rodzinna kierujemy się partnerskimi relacjami i indywidualnym podejściem do każdego inwestora. Specjalistyczna wiedza, wykwalifikowana kadra, własna pracownia projektowa oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji ponad 300 obiektów pozwalają nam sprawnie odpowiadać na wymagania Inwestorów, a potrzeby przekładać na nowoczesne i zrównoważone rozwiązania. To co jest ważne dla naszych klientów staje się naszym priorytetem. Nasz sposób działania doceniło wiele dynamicznie rozwijających się firm i powierzają nam kolejne realizacje. Budując nowe przestrzenie do rozwoju biznesu pracujemy na wspólny sukces.