Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
PRACA W DZIALE HANDLOWYM

Media Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6363 dni temu

Ogłoszenie numer: 25059, z dnia 2006-12-15

Jesteśmy jednym z liderów audytu informatycznego w Polsce, wyłącznym dystrybutorem programu AuditPro - profesjonalnego narzędzia do samodzielnych audytów IT.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kreatywnej osoby do pracy w dziale handlowym.

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz zdolności negocjacyjne
  • silne zaangażowanie i nastawienie na wyniki
  • gotowość do częstych podróży
  • możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość jezyka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale handlowym

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • profesjonalne szkolenia
  • komputer przenośny oraz telefon komórkowy po okresie próbnym