Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik administracyjny w dziale kalkulacji
FKSiM Spomasz
Żary
specjalista (mid)
14 dni temu

Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn SPOMASZ S.A. z siedzibą w Żarach jest częścią europejskiej grupy Eiffage . Specjalizujemy się w produkcji i dostawie konstrukcji stalowych, głównie elementów do przybrzeżnych wież wiatrowych oraz podwodnych instalacji wydobywczych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Skrupulatność, dokładność
  • Zdolności analityczne

Zadania na stanowisku:
  • Wsparcie zespołu specjalistów przy:
    • przygotowywaniu kalkulacji kosztorysowych konstrukcji stalowych
    • aktualizacji kalkulacji równolegle ze zmianami technologicznymi
    • wysyłaniu zapytań ofertowych do dostawców
    • przygotowaniu analiz wykonanych kalkulacji

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny i socjalny
Informujemy, iż Administratorem Danych ujawnionych w związku z postępowaniem rekrutacyjnym jest Smulders Groep Poland Sp. z o.o. (ul. Fabryczna 14, 68-200 Żary). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Smulders Groep Poland Sp. z o.o.