Pracownik administracyjny

Falck Medycyna Sp. z o.o.

Gdańsk

1 dzień temu

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do Biura Regionalnego  Falck zlokalizowanego w Gdańsku poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa sekretariatu pod względem administracyjnym,
  • prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących – nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • przygotowanie wstępnych pism dla kontrahentów regionu,
  • udzielanie informacji pracownikom oraz interesantom,
  • wsparcie przy koordynacji kontraktów regionu,
  • pośredniczenie w przekazywaniu informacji pomiędzy działami oraz pomiędzy pracownikami a dyrekcją,
  • dbanie o sprawny przepływ informacji w przedsiębiorstwie,
  • udział w projektach działów współpracujących.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność oraz sprawna organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
  • kartę sportową gratis i prywatną opiekę medyczną na korzystnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Składając aplikację na niniejsze ogłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Falck Medycyna Sp. z o.o. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie: https://www.falck.pl/o-firmie/kariera/

Poznaj

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych