Pracownik biura podróży
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Łódź
1 dzień temu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/7254
OBOWIĄZKI:

- kompleksowa obsługa klientów - aktywna sprzedaż produktu - udzielanie informacji o produktach i promocjach - doradztwo, przygotowanie ofert turystycznych - obsługa posprzedażowa - budowanie i dbanie o pozytywne relacje z nowymi i obecnymi klientami - dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: turystyka

Wymagania inne:

staż pracy mile widziany znajomość systemów rezerwacyjnych samodzielność bardzo dobra organizacja pracy zaangażowanie i nastawienie na realizację celu umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami szybkość działania wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Galus
422516501

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie + c.v

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi