Pracownik Biurowy - reklamacje

Larix Sp. Jawna

Buczkowice k. Bielska-Białej

55 dni temu

Ogłoszenie numer: 3076973, z dnia 2020-02-14

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, K2, Killtec, Camelbak, Sea To Summit, Reima, Maximo. Właściciel marki Viking.

Miejsce pracy: śląskie / Buczkowice k. Bielska-Białej

Opis stanowiska

Pracownik odpowiada za:

  • kompleksową obsługę reklamacji,
  • współpracę z dostawcami w zakresie reklamacji,
  • organizacja transportu międzynarodowego i współpraca ze spedytorami,

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, systematyczność, komunikatywność,
  • skuteczność w realizacji działań,
  • preferowanie pracy zespołowej.

Oferujemy

  • stałą pracę na umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Poznaj

przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające w branży outdoorowo-sportowej.
Wyłączny dystrybutor na terenie Polski marek: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, Camelbak, Sea To Summit, Reima, Maximo oraz właściciel marki Viking.

Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy
Pracownik biurowy, czy też biurowo-administracyjny, to odpowiednia profesja dla osób lubiących kontakt z ludźmi, skrupulatnych i dobrze zorganizowanych. Zadania pracownika biurowego są ściśle związane z koordynowaniem codziennej pracy biura czy sekretariatu. Zatrudnienie można znaleźć praktycznie w każdej branży.PRACOWNIK BIUROWY – ZAKRES OBOWIĄZKÓWW zależności ...
Praca Pracownik Biurowy