Pracownik biurowy - ukierunkowanie na Dział Sprzedaży

SMB HYDRO-MAR MARCIN MOSTOWIK

Małopolskie

88 dni temu

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Zadania:
  • realizacja zadań z działu sprzedaży
  • obsługa klienta w obszarze informacji związanych z tworzonymi ofertami
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa programów systemowych
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • prawo jazdy kat.B
  • komunikatywności
  • pracowitość
  • otwartość na ludzi
  • dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę (CAŁY ETAT) 2 000-2 500 netto
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość rozwoju, zmiany formy zatrudnienia
  • kompleksowe wdrożenie
  • pracę w młodym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy
Pracownik biurowy, czy też biurowo-administracyjny, to odpowiednia profesja dla osób lubiących kontakt z ludźmi, skrupulatnych i dobrze zorganizowanych. Zadania pracownika biurowego są ściśle związane z koordynowaniem codziennej pracy biura czy sekretariatu. Zatrudnienie można znaleźć praktycznie w każdej branży.PRACOWNIK BIUROWY – ZAKRES OBOWIĄZKÓWW zależności ...
Praca Pracownik Biurowy