Pracownik biurowy

Lowell International Polska Sp. z o.o.

Sandomierz

7 dni temu

Firma z branży eksportowej artykułów spożywczych i kosmetycznych.

Miejsce pracy: Sandomierz
Zadania:
  • Śledzenie rynku artykułów spożywczych
  • Współpraca z obecnymi kontrahentami i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Ewidencja dokumentów księgowych
  • Wprowadzanie faktur zakupu do systemu
  • Wystawianie faktur sprzedaży
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • Dokładność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia  Handel
Oferujemy:
  • Praca jednozmianowa
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwa rekrutacja online

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj