Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pyrzowice
Pracownik biurowy

Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej DROG-MOL plus Krystyna Molik
Pyrzowice
praca stacjonarna
5769 dni temu

Ogłoszenie numer: 47711, z dnia 2008-08-06

Poszukujemy dynamicznych i kreatywnych pracowników

Miejsce pracy: Pyrzowice

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie sekretariatu
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • przygotowywanie i ewidencja dokumentów dla potrzeb działów: sprzedaży, kadr i księgowości
  • Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra obsługa MS Office (w szczególności Excel)
  • mile widziana umiejętność obsługi programu Corel Draw
  • prawo jazdy B
  • komunikatywność, energiczność
  • elastyczność w organizacji pracy
  • zaangażowanie i kreatywność
  • Oferujemy

  • stała praca - umowa o pracę
  • młody dynamiczny zespół
  • możliwość rozwoju i awansu
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.