Pracownik do działu logistyki

Klient portalu Praca.pl

Kraków

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2689484, z dnia 2019-10-04

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej zatrudni do działu Logistyki w Krakowie.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: CV Dział Logistyki

Opis stanowiska

Praca szuka człowieka do działu logistyki i do działu logistyczno-technicznego w Krakowie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane studia techniczne - min. w stopniu inżyniera budownictwa;
  • doświadczenie w logistyce;
  • podstawowa znajomość projektowania w CaDzie (dział techczniczny);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • skrupulatność;
  • analityczne podejście do zadań;
  • podzielność uwagi;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • miłą atmosferę;
  • możliwość rozwoju
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Praca Specjalista ds. Logistyki