Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sklepu internetowego

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Ołtarzew, Poznańska 339    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Zakres obowiązków: Dodawanie treści na strony sklepów internetowych oraz marketplace; Koordynacja obsługi zamówień; Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym; Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych; Udział we wdrożeniu platformy sprzedażowej B2C oraz B2B;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik do obsługi sklepu internetowego

"ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa
Zabierzów
praca stacjonarna
1239 dni temu

Ogłoszenie numer: 4032477, z dnia 2020-12-29

Firma Eskulap Sp. Z O.O. Sp. k. zatrudni pracownika do obsługi sklepu internetowego.

Miejsce pracy: Zabierzów

Opis stanowiska

  • Redagowanie treści umieszczanej na stornie sklepu
  • Przygotowywanie listy towarów umieszczanych na stronie
  • Przygotowywanie zamówień i wysyłek do klientów
  • Akcje marketingowe
  • Obsługa social mediów sklepu
  • Współpraca z dostawcami
  • Obsługa Bloga sklepu
  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy podczas kontaktu z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość programu subiekt
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu i stresu oraz uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Poznaj

"ESKULAP" Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Główną dewizą naszej działalności jest solidność, jakość i niezawodność w obsłudze naszych klientów. Hurtownia "ESKULAP" zaopatruje ponad 1000 praktyk weterynaryjnych oraz ponad 1500 sklepów zoologicznych głównie na terenie województwa Małopolskiego, Śląskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego.