Pracownik do szycia odzieży

Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.

Gdynia

81 dni temu

Ogłoszenie numer: 2561129, z dnia 2019-07-26

Zakłady odzieżowe ,,Wybrzeże" S.l. to jeden z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia w Polsce. Jesteśmy firmą, która od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Do obowiązków pracownika należy konfekcjonowanie odzieży w oddziale szwalni tj.
    szycie odzieży, składanie, prasowanie /możliwość przyuczenia/

Wymagania

  • Umiejętność pracy  w zespole
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa
  • Bezpłatna przychodnia dla pracowników
  • Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - świadczenia z funduszu rehabilitacji

Poznaj

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu odzieży służbowej (spodnie, spódnice, kamizelki, marynarki) z tkanin wełnianych. Produkujemy także specjalistyczną odzież uszczelnianą oraz umundurowanie. Naszymi głównymi odbiorcami są: Agencja Mienia Wojskowego, Policja, Poczta Polska, kontrahenci zagraniczni z krajów skandynawskich oraz Anglii i Holandii.

Poznaj stanowisko: Pakowacz
Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Praca Pakowacz