Pracownik do wykonywania usług pobierania wymazów w kierunku COVID-19

Lab Med

Pyrzowice

7 dni temu

Lab Med to nowoczesne, pełno profilowe i prężnie działające laboratorium medyczne zlokalizowane w Sośnicowicach k/ Gliwic. Zespół specjalistów pracuje na sprzęcie najwyższej jakości, a za cel stawiamy sobie profesjonalną obsługę oraz stały rozwój. W związku z uruchomieniem punktu wykonywania testów antygenowych na Międzynarodowym Lotnisku w Pyrzowicach, do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik do wykonywania usług pobierania wymazów w kierunku COVID-19
Opis stanowiska:
  • pobieranie materiału do badań w kierunku COVID-19 (nosogardziel)
Zapewniamy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie
  • środki ochrony osobistej
  • elastyczne godziny pracy.
Wymagane:
  • wykształcenie medyczne lub w trakcie studiów (pielęgniarka, pielęgniarz, diagnosta laboratoryjny, technik analityki medycznej, ratownik medyczny, lekarz).

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku


 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Laboratorium Medyczne Lab-Med z siedzibą w Sośnicowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Laboratorium Medyczne Lab-Med w Sośnicowicach ul. Raciborska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

P.P.H.U. BOR-POL

Poznaj stanowisko: Biotechnolog 
Biotechnologia, jak wskazuje sama nazwa tej dyscypliny nauki, ma na celu spożytkowanie wiedzy biologicznej w różnorodnych dziedzinach przemysłu i opracowywanie technologii, wykorzystujących substancje organiczne. Biotechnolog jest osobą opracowującą te technologie, oraz wdrażającą je w obrębie różnorodnych gałęzi przemysłu, a także modyfikującą, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, technologie i metody już ...
Praca Biotechnolog