Praca.pl Praca śląskie Zabrze Dozorca Zabrze
Pracownik dozoru mienia

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Zabrze
praca stacjonarna
12 dni temu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0476
OBOWIĄZKI:
Pracownik dozoru mienia. Miejsce pracy Zabrze. Równoważny system pracy, według grafiku, 2 zmiany po 12 godzin. Oferta wyłącznie dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, orzeczony stopień niepełnosprawności, niekaralność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Doradcy klienta
32 277 90 14

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV Kontakt z pracodawcą telefoniczny 32 275 33 16 w godzinach 8.00-15.00.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu