Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ds. Obsługi oraz negocjacji z Najemcami

ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław

156 dni temu

Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem, kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.

"Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w języku Niemieckim

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • analiza regionalnego rynku nieruchomości
  • ocena lokalizacji, analiza konkurencyjności, obliczanie opłacalności
  • przygotowywanie koncepcji wynajmu
  • akwizycja najemców oraz negocjacje z najemcami
  • negocjowanie umów w celu osiągnięcia sukcesu
  • zlecanie projektów
  • przygotowywanie dokumentów służących podjęciu decyzji
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w branży wynajmu nieruchomości w biurze maklerskim lub w dziale ekspansji przedsiębiorstwa handlowego, alternatywnie - ukończone studia w zakresie prawoznawstwa
  • znajomość języków: j. niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • rutynowa praca z MS Office Excel Word
  • analityczny sposób pracy na własną odpowiedzialność
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji, ugruntowane umiejętności negocjacyjne
  • samodzielny, strukturalny i skuteczny sposób pracy
  • gotowość do podróży
  • wdrożenie do fachowej pracy przez 12 miesięcy w centrali firmy w Niemczech (Weimar)

Zalety:

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • dodatkowo do podstawowego wynagrodzenia wypłacamy do każdej sfinalizowanej umowy prowizję! – Państwa zaangażowanie zostanie nagrodzone!

Poznaj stanowisko: Administrator Nieruchomości

Administrator nieruchomości, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie bieżącego nadzoru nad obiektem, lub grupą obiektów o określonym charakterze; kamienicą, osiedlem mieszkaniowym, ośrodkiem rekreacyjnym, budynkiem o zastosowaniu przemysłowym lub halą produkcyjną czy magazynem. W zależności od rodzaju obiektów podległych osobie obsadzonej na tym stanowisku, jej codzienne obowiązki będą ...
Administrator Nieruchomości Praca Administrator Nieruchomości