Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Pracownik Działu Handlowego/ Sprzedaży

JACOB Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4758 dni temu

Ogłoszenie numer: 151934, z dnia 2011-06-07

JACOB Sp. z o.o. Infatec jest europejskim liderem w systemowych rozwiązaniach elewacji klinkierowych. Innowacyjne rozwiązania, doświadczenie - to nasza siła. Dbałość o najwyższą jakość i zadowolenie Klientów, to elementy na które zwracamy największą uwagę, poświęcając im najwięcej sił i środków.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika działu handlowego/sprzedaży odpowiedzialna będzie za:

  • wystawiane i nadzór nad obiegiem dokumentów handlowych,
  • udział w realizacji procesu sprzedaży,
  • bezpośrednia współpraca z Klientami,
  • przygotowywanie bieżących raportów dla Zarządu firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i dokładność,
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z kontrahentami,
  • dyspozycyjność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • wynagrodzenie proporcjonalne do osiągniętych wyników.